Een raamovereenkomst van €44 miljoen voor negen jaar, verdeeld over zeven onderhoudscategorieën, accepteert tot juli 2029 doorlopend aanvragen van leveranciers voor contracten met een looptijd van drie jaar.
Maak hier een gratis account aan en bekijk alle details van de openbare aanbesteding: https://app.hermix.com/opportunities/325161-2020/summary
Midland Heart heeft een dynamisch inkoopsysteem (DPS) ter waarde van € 44.408.227 opgezet voor de ondersteuning van het interne onderhoudsteam en de bijbehorende activa. Dit raamcontract, gepubliceerd op 10 juli 2020 en met een aanvraagtermijn tot 30 juli 2029, creëert een lijst met goedgekeurde leveranciers verdeeld over zeven categorieën: schoonmaak, algemene reparaties, beglazing, elektriciteit, riolering, dakbedekking en grondwerk. De DPS-structuur stelt leveranciers in staat om op elk moment een aanvraag in te dienen zolang het raamcontract actief is. Niet-geslaagde kandidaten kunnen opnieuw een aanvraag indienen als de omstandigheden veranderen. Individuele contracten met een looptijd van drie jaar worden via het DPS aanbesteed en gegund, waarbij de waarde wordt gebaseerd op historische uitgavenpatronen.
Overzicht van de mogelijkheden
Opdrachtgevende instantie: Midland Hart
Officiële naamMidland Heart Dynamic Purchasing System (DPS) — Contractdiensten voor het interne onderhoudsteam
Referentienummer: MHL-DPS1
Kaderstructuur: Dynamisch inkoopsysteem dat een lijst met goedgekeurde leveranciers samenstelt voor reactief en gepland beheer van bedrijfsmiddelen.
Kavelspecificatie:
Lot 1 – Schoonmaak en opruiming: €4.552.096,21
Historische jaarlijkse uitgaven: circa £450.000 (excl. btw)
Omvang: Buitenreiniging, binnenreiniging en -opruiming, verwijdering van afval van vorige huurders, opruiming van gemeenschappelijke ruimtes buiten, verwijdering van graffiti, milieureiniging, schoonmaak vóór verhuur.
Lot 2 – Algemene reparaties en werkzaamheden aan leegstaande panden: € 19.219.961,78
Historische jaarlijkse uitgaven: circa £1.900.000 (incl. btw)
Omvang: Noodreparaties, inclusief reparaties aan leegstaande panden, maar geen grote renovaties. Algemene onderhoudsaannemers voor gebouwen die alle soorten interne en kleine externe reparaties aan woningen uitvoeren, waaronder:
- Sanitair
- Timmerwerk en schrijnwerk (inclusief UPVC) (eerste en tweede fase)
- Pleisterwerk en afwerking
- Vloeren
- Tegels
- Metselwerk en baksteen-/blokkenmetselwerk (begane grond/binnenzijde)
Kavel 3 – Beglazing en UPVC: € 2.427.784,65
Historische jaarlijkse uitgaven: circa £240.000 (excl. btw)
Werkterrein: Spoedreparaties, ook aan leegstaande panden. Alle soorten reparaties aan binnen- en buitenglas, inclusief het veilig maken en afdichten van openingen, het vervangen van enkel glas, dubbel glas, plexiglas en beschermfolie. Onderhoud en spoedreparaties aan UPVC, inclusief alle UPVC-kozijnen en -schrijnwerk.
Lot 4 – Elektriciteit: €5.563.673,15
Historische jaarlijkse uitgaven: circa £550.000 (excl. btw)
Werkterrein: Spoedreparaties, ook in leegstaande panden. Dagelijkse algemene reparaties aan alle soorten elektrische installaties in woningen, waaronder:
- Elektrische ruimte-, punt- en waterverwarmingstoestellen
- Elektrische apparaten
- Elektrische ventilatie
- Verlichtings- en stroomcircuits
- Eindcircuits
- Verlichtingsarmaturen
- Elektrische accessoires
- Alarmen en andere installaties
- Gemeenschappelijke verlichting
- Tijdelijke verbindingen
- Aarding
- Testen
Kavel 5 – Afwatering: € 3.034.730,81
Historische jaarlijkse uitgaven: circa £300.000 (excl. btw)
Werkterrein: Spoedreparaties, inclusief reparaties aan leegstaande panden. Rioleringsaannemers die alle soorten interne en externe rioleringsreparaties uitvoeren, inclusief hogedrukreiniging en CCTV-inspecties.
Kavel 6 – Dakbedekking: € 8.092.615,49
Historische jaarlijkse uitgaven: circa £800.000 (excl. btw)
Werkterrein: Spoedreparaties, inclusief reparaties aan leegstaande panden. Dakonderhoudsbedrijf dat herstelwerkzaamheden uitvoert aan hellende en platte daken en alle soorten reparaties aan zowel pannendaken als bitumen daken.
Kavel 7 – Grondwerken: € 1.517.365,40
Historische jaarlijkse uitgaven: circa £150.000 (excl. btw)
Omvang: Aannemerswerkzaamheden uitvoeren op de door Midland Heart bewoonde en onbewoonde locaties (lege ruimtes), waaronder:
- Hekwerkreparaties
- Het leggen van tegels
- Muurreparatie of -herbouw
Totale waarde van het raamwerk: €44,408,227.49
Duur van het raamwerk: 108 maanden (juli 2020 – juli 2029)
Individuele contractduur: 3 jaar (toegekend via de DPS)
Contracttype: Diensten
Inkoopprocedure: Beperkt
Criteria voor de toekenning: Het meest economische bod
Locatie van de uitvoering: Verenigd Koninkrijk
Belangrijke data:
- Publicatiedatum: 10 juli 2020
- Uiterste aanmelddatum: 30 juli 2029
- Status: Open
Aanmeldingsprocedure:
Vul de standaard DPS-vragenlijst in en dien deze in via In-Tend. Leveranciers worden via het In-Tend-portaal op de hoogte gesteld of hun aanvraag voor het DPS-programma is goedgekeurd. Leveranciers kunnen zich op elk moment aanmelden om een goedgekeurde leverancier te worden zolang het DPS-programma actief is. Indien een leverancier niet wordt goedgekeurd, kan hij of zij zich opnieuw aanmelden als de omstandigheden veranderen. Goedgekeurde leveranciers kunnen inschrijven op contracten die via het DPS-programma worden aanbesteed.
Contact: Emily Rogers
E-mail: emily.rogers@midlandheart.org.uk
Website: https://www.midlandheart.org.uk/about-us/supply-to-us/
Koperstype: Een orgaan dat wordt bestuurd door het publiek recht.
Hoofdactiviteit: Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
EU-financiering: Nee
Belangrijke disclaimer: De geschatte contractwaarde geldt voor de gehele looptijd van het DPS-programma. Contracten met een looptijd van 3 jaar worden via het DPS-programma aanbesteed en gegund. De aangegeven waarden zijn gebaseerd op historische uitgaven en Midland Heart garandeert de waarde van de gecontracteerde werkzaamheden niet.
Volg automatisch de mogelijkheden binnen het Britse kader voor woningonderhoud.
Maak je gratis Hermix-account aan op https://hermix.com/sign-up/ voor AI-gestuurde monitoring van onderhoudscontracten voor sociale woningbouw.
Kopersprofiel en inkoopactiviteiten
Opdrachtgevende instantie: Midland Hart
Kopersclassificatie: Een orgaan dat wordt bestuurd door het publiek recht.
Hoofdactiviteit: Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
Historische inkoopactiviteiten:
- Totaal aantal toegekende contracten: 195 contracten ter waarde van €210 miljoen
- Vergelijkbare contracttoekenningen: 72 contracten met een totale waarde van €96 miljoen (gemiddeld: €1,3 miljoen per contract)
- Alle verlengingen: 46 aanstaande contractverlengingen ter waarde van €286 miljoen
- Vergelijkbare verlengingen: 23 aankomende contractverlengingen ter waarde van €121 miljoen
- Vergelijkbare voorafgaande kennisgevingen: 25 kennisgevingen ter waarde van €659 miljoen
- Alle eerdere mededelingen: 30 kennisgevingen ter waarde van €671 miljoen
Concurrentiel landschap
Historische contracttoekenningen tonen een diverse deelname van aannemers in de verschillende onderhoudscategorieën.
Belangrijkste contractwinnaars:
- PINNACLE HOUSING – €36 miljoen verdeeld over 15 contracten (€2,4 miljoen gemiddeld)
- WOODLAND PROPERTY SERVICES – €15 miljoen verdeeld over 4 contracten (€3,8 miljoen gemiddeld)
- J. Tomlinson – €9 miljoen verdeeld over 1 contract
- STEBRO VLOERENBEDRIJF – €3,4 miljoen verdeeld over 2 contracten (€1,7 miljoen gemiddeld)
- MORGAN EN BOND – €1,7 miljoen verdeeld over 6 contracten (€278.000 gemiddeld)
- PK Hygiënediensten – €1,4 miljoen verdeeld over 3 contracten (€477.000 gemiddeld)
- SJ CLEANING MIDLANDS – €1,3 miljoen verdeeld over 7 contracten (€180.000 gemiddeld)
- FORTEM-OPLOSSINGEN – €1 miljoen verdeeld over 2 contracten (€513.000 gemiddeld)
- Lake Building Management Solutions – €283.000 verdeeld over 2 contracten (€141.000 gemiddeld)
- ASTOR BANNERMAN MEDISCH – €122.000 verdeeld over 2 contracten (€61.000 gemiddeld)
Geografische locatie van de aannemer:
Alle 72 soortgelijke contracten (totaal €96 miljoen, gemiddeld €1,3 miljoen) werden toegekend aan aannemers gevestigd in het Verenigd Koninkrijk.
Kaderstructuur en toekenningsprocedure
Kenmerken van een dynamisch inkoopsysteem:
Het DPS-programma blijft actief tot juli 2029. Leveranciers kunnen zich op elk moment aanmelden om een erkende leverancier te worden zolang het DPS-programma actief is. Als een leverancier niet wordt goedgekeurd, kan hij of zij zich opnieuw aanmelden als de omstandigheden veranderen.
Contracttoekenningsproces:
Midland Heart zal via het DPS-programma aanbestedingen uitschrijven en contracten met een looptijd van 3 jaar toekennen. Erkende leveranciers kunnen inschrijven op contracten die via het DPS-programma worden gepubliceerd. Het gunningscriterium is "de meest economische aanbieding" voor alle zeven percelen.
Tijdlijn van het raamwerk:
Het raamwerk werd gepubliceerd op 10 juli 2020 en accepteert aanvragen tot 30 juli 2029 – een periode van 108 maanden. Vijf jaar na aanvang van de negenjarige looptijd kunnen leveranciers nog steeds een aanvraag indienen en meedingen naar toekomstige driejarige contracten.
Kavelspecifieke details
Lot 1 – Schoonmaak en ontruiming (€4.552.096,21)
Het interne onderhoudsteam van Midland Heart besteedt doorgaans zo'n £450.000 (excl. btw) per jaar.
Dit perceel omvat alle opruimwerkzaamheden, waaronder maar niet beperkt tot:
- Externe vrijgave
- Interne reiniging en opruiming
- Afvoer van afval/vuilnis van vorige klanten
- Externe gemeenschappelijke opruiming
- Graffiti verwijderen
- Milieureiniging
- Vooraf schoonmaken
Plaats van uitvoering: Verenigd Koninkrijk
Gunningscriteria: De meest economische aanbieding
Lot 2 – Algemene reparaties en werkzaamheden aan leegstaande panden (€19.219.961,78)
Het interne onderhoudsteam van Midland Heart heeft in het verleden jaarlijks ongeveer £1.900.000 (inclusief btw) uitgegeven aan diensten van aannemers voor algemeen gebouwonderhoud.
Deze werkzaamheden omvatten reparaties naar behoefte, inclusief reparaties aan leegstaande panden, maar geen grote renovaties. Het betreft aannemers voor algemeen gebouwonderhoud die alle soorten interne en kleine externe reparaties aan woningen kunnen uitvoeren. Deze aannemers bieden extra ondersteuning aan het interne onderhoudsteam.
De volgende soorten dagelijkse en algemene reparaties aan woningen zullen naar verwachting nodig zijn:
- Sanitair
- Timmerwerk en schrijnwerk (inclusief UPVC) (eerste en tweede fase)
- Pleisterwerk en afwerking
- Vloeren
- Tegels
- Metselwerk en baksteen-/blokkenmetselwerk (begane grond/binnenzijde)
Plaats van uitvoering: Verenigd Koninkrijk
Gunningscriteria: De meest economische aanbieding
Lot 3 – Beglazing en UPVC (€2.427.784,65)
De interne onderhoudsteams van Midland Heart gaven historisch gezien ongeveer £240.000 (excl. btw) per jaar uit aan zowel UPVC- als glaswerkzaamheden.
Dit betreft reparaties op afroep, inclusief reparaties aan leegstaande panden. Midland Heart zoekt aannemers die alle soorten reparaties aan binnen- en buitenglas kunnen uitvoeren, zoals:
- Veilig aan boord gaan en het instappen veilig maken
- Vervanging van enkel glas
- Dubbelglasunits
- Perspex en beschermfolie
Aannemers moeten ook in staat zijn om onderhoud en reparaties aan UPVC-producten uit te voeren, inclusief alle soorten UPVC-schrijnwerk en -timmerwerk.
Plaats van uitvoering: Verenigd Koninkrijk
Gunningscriteria: De meest economische aanbieding
Lot 4 – Elektriciteit (€5.563.673,15)
Het interne onderhoudsteam van Midland Heart besteedt van oudsher ongeveer £550.000 per jaar aan diensten van elektriciens (excl. btw).
Deze werkzaamheden betreffen reparaties op aanvraag, inclusief in leegstaande panden. Midland Heart heeft behoefte aan algemene reparaties aan alle soorten elektrische installaties in woningen, waaronder maar niet beperkt tot:
- Elektrische ruimte-, punt- en waterverwarmingstoestellen
- Elektrische apparaten
- Elektrische ventilatie
- Verlichtings- en stroomcircuits
- Eindcircuits
- Verlichtingsarmaturen
- Elektrische accessoires
- Alarmen en andere installaties
- Gemeenschappelijke verlichting
- Tijdelijke verbindingen
- Aarding
- Testen
Plaats van uitvoering: Verenigd Koninkrijk
Gunningscriteria: De meest economische aanbieding
Kavel 5 – Afwatering (€3.034.730,81)
Het interne onderhoudsteam van Midland Heart besteedt van oudsher ongeveer £300.000 (excl. btw) per jaar aan rioleringsdiensten.
Deze werkzaamheden omvatten reparaties, ook aan leegstaande panden, waarvoor aannemers nodig zijn die alle soorten interne en externe rioleringsreparaties, hogedrukreiniging en CCTV-inspecties kunnen uitvoeren.
Plaats van uitvoering: Verenigd Koninkrijk
Gunningscriteria: De meest economische aanbieding
Kavel 6 – Dakbedekking (€8.092.615,49)
Het interne onderhoudsteam van Midland Heart besteedt doorgaans zo'n £800.000 (excl. btw) per jaar aan dakreparaties.
Het betreft reparaties, ook aan leegstaande panden. Midland Heart zoekt een dakonderhoudsbedrijf dat zowel hellende als platte daken kan repareren, en alle soorten reparaties aan zowel pannendaken als bitumen daken.
Plaats van uitvoering: Verenigd Koninkrijk
Gunningscriteria: De meest economische aanbieding
Kavel 7 – Grondwerken (€1.517.365,40)
Het interne onderhoudsteam van Midland Heart zoekt aannemers voor grondwerkzaamheden op zowel bewoonde als onbewoonde locaties (leegstaande panden). De verwachte kosten per jaar worden geschat op £150.000 (excl. btw).
Het interne onderhoudsteam van Midland Heart heeft aannemers nodig voor werkzaamheden zoals:
- Hekwerkreparaties
- Het leggen van tegels
- Muurreparatie of -herbouw
Plaats van uitvoering: Verenigd Koninkrijk
Gunningscriteria: De meest economische aanbieding
Praktische overwegingen voor leveranciers
Aanvraagtermijn:
Leveranciers kunnen zich op elk moment aanmelden om een erkende leverancier te worden zolang het DPS-programma actief is. Aanvragen kunnen worden ingediend tot en met 30 juli 2029.
Recht op heraanvraag:
Als een leverancier niet wordt geselecteerd, kan hij zich opnieuw aanmelden als zijn omstandigheden veranderen.
Contractdeelname:
Erkende leveranciers kunnen inschrijven op contracten die via het DPS worden gepubliceerd. Contracten met een looptijd van 3 jaar worden via het DPS aanbesteed en gegund.
Waardegarantie:
De aangegeven waarden zijn gebaseerd op historische uitgaven en Midland Heart garandeert de waarde van de gecontracteerde werkzaamheden niet.
Inzendingsportaal:
Vul de standaard DPS-vragenlijst in en dien deze in via In-Tend. Leveranciers worden via het In-Tend-portaal op de hoogte gesteld of hun aanvraag voor deelname aan het DPS-programma is goedgekeurd.
Conclusie
Het Dynamic Purchasing System van Midland Heart, ter waarde van € 44.408.227, biedt doorlopend toegang tot onderhoudscontracten voor woningen in zeven specialistische servicecategorieën. Het raamcontract blijft open tot juli 2029, waarbij driejarige contracten worden toegekend via competitieve mini-aanbestedingen tussen goedgekeurde leveranciers. Historische jaarlijkse uitgaven variëren van £ 150.000 voor grondwerken tot £ 1,9 miljoen voor algemene reparaties en werkzaamheden aan leegstaande woningen, hoewel Midland Heart de contractwaarden niet garandeert.
Hermix vereenvoudigt het bijhouden van raamovereenkomsten en onderhoudsmogelijkheden van Britse woningcorporaties. Krijg toegang tot geautomatiseerde monitoring en concurrentie-informatie. Maak uw gratis account aan op https://hermix.com/sign-up/ en meer overheidscontracten binnenhalen.
