Bekijk de volledige aanbestedingsgegevens hier: https://app.hermix.com/opportunities/ukfts_051307-2026
Een openbare aanbesteding onder de drempelwaarde combineert de heraanleg van een 3G kunstgras sportveld, de installatie van klimbeveiliging en vijf jaar kwartaalonderhoud in één enkel contract ter waarde van € 165.363,45.
De gemeenteraad van Braintree heeft een aanbesteding uitgeschreven voor de renovatie van een bestaand kunstgrasveld (3G) in Essex. Het contract omvat zowel de aanleg van het veld als een onderhoudsverplichting van vijf jaar. Het bestaat uit het opnieuw asfalteren van het veld, veiligheids- en beveiligingswerkzaamheden en gestructureerd onderhoud na oplevering. Dit praktische pakket vraagt bieders om verder te denken dan alleen de installatie. Voor leveranciers van sportvelden, terreinwerkzaamheden, onderhoud en openbare recreatie-infrastructuur is dit een compacte kans met een duidelijke technische omschrijving en een relatief korte indieningstermijn.
Overzicht van de kansen
De aanbesteding betreft de volledige renovatie van een bestaand kunstgrasveld (3G), inclusief het verwijderen en afvoeren van het oude kunstgras, inspectie en voorbereiding van de schokabsorberende onderlaag, en de levering en installatie van een nieuw 60 mm FIFA-conform kunstgrassysteem. De werkzaamheden omvatten tevens het herstellen van de belijning en het controleren van de afwatering, evenals het plaatsen van klimbeveiligingen of een gelijkwaardige beveiligingsoplossing om onbevoegde toegang te beperken.
Het onderhoudselement geeft het contract een langere operationele looptijd. Gedurende de vijf jaar na de voltooiing van de herbestrating zijn er elk jaar driemaandelijkse onderhoudsbezoeken vereist. Commercieel gezien is het contract daarom deels een bouwcontract en deels een serviceverplichting gedurende de gehele levenscyclus. Dat onderscheid is belangrijk voor inschrijvers. De laagst mogelijke offerte zal waarschijnlijk niet alleen gebaseerd zijn op de vervanging van het gazon; er moet ook rekening worden gehouden met onderhoudsplanning, rapportage op locatie, de overdrachtsprocedure en de continuïteit van de dienstverlening gedurende de volledige contractperiode.
- Opdrachtgever: Braintree District Council.
- Contactpersoon: Katrine Sallows, katrine.sallows@essex.gov.uk, 07874887128.
- Land: Verenigd Koninkrijk.
- Referentienummer: EPP0351.
- Aanbestedingstitel: Herbestrating van 3G-kunstgrasvelden en installatie van anti-klimbeveiliging inclusief onderhoud.
- Contracttype: Werken.
- Type procedure: Open concurrentie onder de drempelwaarde.
- Locatie van de voorstelling: Essex Haven Gateway en Essex.
- Geschatte totale waarde: €165.363,45.
- De gepubliceerde budgetverdeling is als volgt: £120.000 voor herbestrating en £20.000 voor vijf jaar onderhoud.
- Contractduur: 61 maanden.
- Kavelstructuur: Eén kavel voor het vernieuwen van het wegdek, de installatie van beveiligingssystemen en het onderhoud.
- EU-financiering: Nee.
- Publicatiedatum: 1 juni 2026.
- Uiterste inleverdatum: 30 juni 2026.
- Datum van opening van de inschrijvingen: 30 juni 2026.
- Bron: UK Find a Tender Service.
Klaar om dit soort aanbestedingen sneller te kwalificeren? Maak je gratis Hermix-account aan op https://hermix.com/sign-up/ en krijg toegang tot AI-gestuurde aanbestedingsanalyse, concurrentie-intelligentie en geautomatiseerde monitoring binnen de Europese openbare aanbestedingsmarkt van 2 biljoen euro.
Gezag en geschiedenis
De gemeente Braintree is de aanbestedende instantie voor deze aanbesteding. De aanbesteding valt onder de categorieën bouwwerkzaamheden, reparatie- en onderhoudsdiensten, bouwgerelateerde diensten en recreatieve, culturele en sportieve diensten. Deze mix plaatst het contract in een vertrouwd kader voor lokale overheden: praktische publieke infrastructuur, met de aantrekkingskracht van aanbestedingsdocumenten en de gevolgen van de daadwerkelijke oplevering.
De aanbestedingsgeschiedenis van Braintree District Council in deze categorie is uitzonderlijk rijk voor een contract van deze omvang. Het omvat 606 contracten met een gezamenlijke waarde van € 1,5 miljard. Binnen de categorie vergelijkbare projecten is de koper betrokken bij 202 soortgelijke contracten ter waarde van € 419 miljoen. Ook de verlengingsactiviteit is significant: 68 soortgelijke verlengingen ter waarde van € 224 miljoen en in totaal 153 verlengingen ter waarde van € 449 miljoen. De activiteit rondom voorafgaande kennisgevingen voegt daar nog een laag aan toe, met 16 soortgelijke voorafgaande kennisgevingen ter waarde van € 53 miljoen en in totaal 43 voorafgaande kennisgevingen ter waarde van € 225 miljoen.
De bredere vergelijkbare markt is aanzienlijk groter. Hermix identificeert 8.400 andere kopers met vergelijkbare projecten, goed voor een totale waarde van € 1,2 biljoen. Dat cijfer is breder dan de potentiële markt voor dit specifieke contract. De waarde ervan schuilt in de context: het werk valt binnen een grote categorie overheidsopdrachten waar sportfaciliteiten, bouwgerelateerde diensten, onderhoud en terreinwerkzaamheden elkaar overlappen bij veel verschillende overheden. Voor specialisten is de vraag of dit contract past binnen een herhaalbare capaciteit van de publieke sector.
Concurrentielandschap
Het vergelijkbare contractlandschap wordt gedomineerd door aannemers uit het Verenigd Koninkrijk. De landenanalyse wijst uit dat 202 vergelijkbare contracten ter waarde van € 419 miljoen aan het Verenigd Koninkrijk zijn toegekend, met een gemiddelde contractwaarde van € 2,1 miljoen. Dit patroon schetst de concurrentieomgeving rond lokale uitvoeringscapaciteit, bekendheid met de verwachtingen van de Britse overheid op het gebied van overheidsaanbestedingen en het vermogen om in een binnenlandse omgeving te voldoen aan de eisen met betrekking tot toegang tot de locatie, veiligheid, certificering en onderhoud.
De grootste zichtbare vergelijkbare aannemers zijn geconcentreerd, hoewel de verdeling ongelijk is. De 10 zichtbare aannemers vertegenwoordigen een vergelijkbare contractwaarde van circa € 136,3 miljoen. De drie grootste qua waarde: Ingleton Wood LLP, NPS Property Consultants en Oxford City Council, vertegenwoordigen samen ongeveer € 103 miljoen, oftewel circa 75,61 TP3T van het totaal van de zichtbare top 10. De twee grootste zijn samen goed voor circa € 82 miljoen, oftewel ongeveer 60,21 TP3T.
De volledige, zichtbare rangschikking op basis van de totale contractwaarde is als volgt:
- Ingleton Wood LLP: €61 miljoen verdeeld over 6 contracten, met een gemiddelde waarde van €10 miljoen.
- NPS Property Consultants: €21 miljoen verdeeld over 6 contracten, met een gemiddelde waarde van €3,5 miljoen.
- Gemeenteraad van Oxford: €21 miljoen verdeeld over 6 contracten, met een gemiddelde waarde van €3,5 miljoen.
- Playle Partners LLP: €15 miljoen verdeeld over 4 contracten, met een gemiddelde waarde van €3,8 miljoen.
- Indecon Building: €4,1 miljoen verdeeld over 5 contracten, met een gemiddelde waarde van €818.000.
- Kompan: €3,8 miljoen verdeeld over 6 contracten, met een gemiddelde waarde van €640.000.
- Hags SMP: €2,9 miljoen verdeeld over 5 contracten, met een gemiddelde waarde van €573.000.
- Wicksteed Leisure: €2,9 miljoen verdeeld over 5 contracten, met een gemiddelde waarde van €573.000.
- Proludic: €2,9 miljoen verdeeld over 5 contracten, met een gemiddelde waarde van €573.000.
- Landschapsaanleg Warwick: €1,7 miljoen verdeeld over 8 contracten, met een gemiddelde waarde van €216.000.
Warwick Landscape heeft het hoogste aantal contracten in de zichtbare groep, namelijk 8, maar de laagste totale waarde van de 10 genoemde aannemers. Ingleton Wood LLP bevindt zich aan de andere kant van de verdeling: minder contracten dan Warwick Landscape, maar een veel hogere totale en gemiddelde waarde. Voor een contract ter waarde van € 165.363,45 ligt het relevante concurrentiepatroon mogelijk dichter bij het kleinere segment van de markt voor terugkerende opdrachten.
Commerciële en procedurele signalen
Dit is een open aanbesteding onder de drempelwaarde. Voor inschrijvers is dat belangrijk, omdat de aanbestedingsprocedure toegankelijk is, maar tegelijkertijd een complete en conforme indiening vereist. De deadline is 30 juni 2026, 29 kalenderdagen na publicatie op 1 juni 2026. Dat is een verkorte kwalificatieperiode. Leveranciers moeten snel handelen met betrekking tot de methodologie ter plaatse, de prijsstelling, de onderhoudsveronderstellingen en het bewijsmateriaal voor de technische respons.
Het gunningsmodel is evenwichtig, maar de prijs heeft nog steeds het grootste aandeel. De prijs weegt 501 TP3T, de kwaliteit 451 TP3T en de maatschappelijke waarde 51 TP3T. Het kwaliteitsonderdeel is onderverdeeld in vijf vragen, waardoor bieders een duidelijk beeld krijgen van waar ze hun inspanningen op moeten richten.
- Technische aanpak voor het vernieuwen van 3G-velden: 13.5%.
- Testen, certificering en kwaliteitsborging: 11.25%.
- Programmabeheer, veiligheid op de locatie en publieke toegang: 6.75%.
- Risicobeheer en onzekerheid over schokdempers: 6,75%.
- Levering, rapportage en overdracht van onderhoud: 6.75%.
De structuur van de kwaliteitscriteria is commercieel nuttig. De belangrijkste kwaliteitsvraag betreft de technische aanpak van het herstellen van het wegdek, wat gezien de kernwerkzaamheden niet verwonderlijk is. De op één na hoogste weging gaat naar testen, certificering en kwaliteitsborging, wat aangeeft dat bewijs van naleving centraal moet staan in het antwoord. De expliciete verwijzing naar onzekerheid met betrekking tot de schokabsorberende laag is ook belangrijk. Het laat leveranciers weten dat risico's rond de bestaande funderingslaag direct moeten worden aangepakt en niet verborgen mogen blijven in algemene voorbehouden of prijsveronderstellingen.
De structuur met één perceel voorkomt dat er alleen maar offertes worden uitgebracht. Een aannemer kan niet alleen het anti-klimbeveiligingselement, alleen het kunstgrasveld of alleen het onderhoud aanbieden. De winnende inschrijver moet ofwel de gecombineerde eisen zelf leveren, ofwel de relevante toeleveringsketen beheren. Voor gespecialiseerde kunstgrasbedrijven kan dit betekenen dat ze in hun offerte capaciteit voor de installatie en het onderhoud van de beveiliging moeten opnemen. Voor bredere bouw- en faciliteitenleveranciers is de uitdaging juist omgekeerd: het aantonen van daadwerkelijke technische competentie in het vernieuwen van 3G-velden en het aanleggen van kunstgras dat voldoet aan de FIFA-normen.
Verhalend inzicht en interpretatie
Het commerciële verhaal hier is bescheiden qua waarde, maar wel nauwkeurig vormgegeven. De gemeente Braintree District Council koopt een pakket aan dat directe kapitaalwerken combineert met vijf jaar gepland onderhoud. Bij sportinfrastructuur zijn aanlegkwaliteit en onderhoudsdiscipline op de lange termijn onlosmakelijk met elkaar verbonden.
Het onderhoudsbudget van £20.000 over vijf jaar staat naast £120.000 voor herbestrating. Deze verdeling maakt de economische aspecten duidelijk: het grootste deel van de waarde is bestemd voor de uitvoeringsfase, maar de opdrachtgever verwacht van de bieders dat zij ook na de voltooiing verantwoordelijk blijven. Leveranciers moeten onderhoud daarom niet als een kleine bijkomstigheid beschouwen. Het is een onderdeel van de aanbesteding dat meetelt voor de kwaliteit en direct wordt weerspiegeld in de kwaliteitscriteria via de uitvoering, rapportage en overdracht van het onderhoud.
Het concurrentielandschap wijst op een vergelijkbare markt die zich voornamelijk in het Verenigd Koninkrijk bevindt, met een mix van kleinere aannemers die regelmatig opdrachten binnenhalen en leveranciers van hoogwaardige producten en diensten in de vastgoed-, recreatie- en bouwsector. De contractwaarde ligt dichter bij de lagere kant van de zichtbare vergelijkbare markt. Dit kan de markt relevant maken voor gespecialiseerde regionale leveranciers met de juiste expertise op het gebied van sportondergronden en het vermogen om aan alle gecombineerde eisen te voldoen.
Gebruikers van Hermix die deze aanbesteding analyseren, kunnen snel van de contractfeiten overgaan naar de omliggende marktcontext: vergelijkbare winnaars, aankoopgeschiedenis, verlengingsactiviteit, profielen van aannemers en vergelijkbare instanties. Voor een kans van deze omvang is die snelheid cruciaal. De kosten van een te uitgebreide analyse van een kleinere aanbesteding kunnen uitmonden in een eigen aanbestedingskomedie, waarvoor helaas geen aparte budgetpost is gereserveerd.
Praktische inzichten voor inschrijvers
Deze aanbesteding is waarschijnlijk geschikt voor leveranciers met directe ervaring in het vernieuwen van kunstgrasvelden, inclusief het verwijderen en afvoeren van de bestaande ondergrond, het voorbereiden van de schokabsorberende laag, het installeren van 60 mm FIFA-conform kunstgras, het aanbrengen van belijning, het controleren van de drainage en het driemaandelijks onderhoud gedurende vijf jaar.
Deze kans is mogelijk ook interessant voor aannemers van sportfaciliteiten die al samenwerken met lokale overheden, recreatiecentra, onderwijsinstellingen of gemeenschappelijke sportlocaties in het Verenigd Koninkrijk.
Belangrijke aandachtspunten zijn onder meer:
- De indieningsperiode bedraagt 29 kalenderdagen vanaf de publicatie tot de deadline, waardoor er weinig tijd overblijft voor prijsbepaling, methodologie en bewijsmateriaal.
- De prijs telt voor 50% mee in de beoordeling, dus kostenbeheersing is belangrijk, maar bijna de helft van de score wordt bepaald door factoren die buiten de prijs vallen.
- Het antwoord met betrekking tot de technische herbestrating is met 13,5% de belangrijkste kwaliteitscomponent en vormt daarmee het centrale schriftelijke antwoord.
- Testen, certificering en kwaliteitsborging vallen onder 11.25%, dus bieders moeten bewijsmateriaal voor naleving specifiek en gemakkelijk te evalueren maken.
- De onzekerheid rond de schokdemper wordt aangemerkt als een risicogebied en heeft een kwaliteitsscore van 6,75%.
- De uitvoering, rapportage en overdracht van het onderhoud worden beoordeeld, ondanks het feit dat het onderhoudsbudget kleiner is dan het budget voor de herbestrating.
- Het contract betreft één geheel, dus leveranciers hebben een totaaloplossing nodig die het opnieuw asfalteren, de plaatsing van veiligheidsbarrières of iets dergelijks, en vijf jaar lang kwartaalonderhoud omvat.
Conclusies
De aanbesteding van Braintree District Council voor de heraanleg van een 3G-sportveld en de bijbehorende beveiligingswerkzaamheden is een gerichte openbare aanbesteding met een duidelijke technische omschrijving, een afgebakend onderhoudscontract en een evenwichtig gunningsmodel. De waarde van € 165.363,45 is bescheiden in vergelijking met de bredere markt, maar de geschiedenis van de gemeente en het zichtbare aanbod van aannemers wijzen op een terugkerende categorie binnen de publieke sector waar specialistische expertise hergebruikt kan worden door verschillende opdrachtgevers. Voor inschrijvers zou de kwalificatiebeslissing gebaseerd moeten zijn op de vraag of zij op geloofwaardige wijze de heraanleg van het sportveld, de beveiliging van het terrein, certificering, risicomanagement en vijf jaar onderhoud kunnen combineren binnen een concurrerende prijs en een indieningstermijn van 29 dagen.
Maak vandaag nog je gratis account aan op https://hermix.com/sign-up/ en win meer overheidsopdrachten met de datagestuurde aanpak die bedrijven helpt om consistent succesvol te zijn in B2G-verkoop in heel Europa.
