Bekijk volledige aanbestedingsgegevens: https://app.hermix.com/opportunities/00495533-2026
Een raamovereenkomst van € 15,52 miljoen verdeelt zes reguliere bouwberoepen in afzonderlijke percelen voor elektrotechniek, interieurafwerking, glaszetten, tegelzetten, metaalbewerking en timmerwerk in het Rhônegebied.
VILLE DE VAULX EN VELIN is op zoek naar een raamovereenkomst met meerdere leveranciers voor reguliere bouwwerkzaamheden waarvoor geen bouwvergunning nodig is. Uitbreidingen, renovatieprojecten en bouwprojecten waarvoor wel een vergunning vereist is, vallen buiten de genoemde scope.
De structuur met zes kavels stelt gespecialiseerde aannemers in staat zich op individuele vakgebieden te richten, terwijl bedrijven met meerdere diensten de mogelijkheid krijgen om in verschillende categorieën te concurreren. De formele kavelwaarden tellen precies op tot de geschatte totale waarde van € 15.520.000,00.
Overzicht van de kansen
- Opdrachtgevende instantie: VILLE DE VAULX EN VELIN
- Koperstype: Een orgaan dat wordt bestuurd door het publiek recht.
- Hoofdactiviteit: Algemene openbare diensten
- Referentienummer: 202628
- Document-ID's: 00495533-2026; frbo_26_70381; b7796ff2-cc16-47a5-a90f-04099daca1cb; 2026/S 136-00495533
- Contact: LAHMAR ABDELKADER, service.commande-publique@mairie-vaulxenvelin.fr, 0472048080
- Omvang van de werkzaamheden: Standaard elektrische installaties, stucwerk en schilderwerk, veerkrachtige vloeren, glaszetten, tegelen en wandtegels leggen, slotenmakerij en metaalbewerking, en interieur timmerwerk.
- Kavelstructuur: Zes afzonderlijke handelspartijen onder raamovereenkomsten voor inkooporders met meerdere leveranciers.
- Kavel 1, Elektrotechnische werkzaamheden: € 3.000.000,00
- Kavel 2, Stucwerk, schilderwerk en veerkrachtige vloerbedekking: € 6.800.000,00
- Kavel 3, Beglazing: € 720.000,00
- Kavel 4, Tegels en wandtegels: € 1.600.000,00
- Kavel 5, Slotenmakerij en metaalbewerking: € 800.000,00
- Kavel 6, Interieur timmerwerk: € 2.600.000,00
- Locatie van de uitvoering: Rhône, Frankrijk
- Geschatte totale waarde: €15,520,000.00
- Contracttype: Werken
- Type procedure: Open
- Criteria voor de toekenning: Niet vermeld
- Publicatiedatum: 17 juli 2026
- Inleverdeadline: 26 augustus 2026
- Datum van opening van de inschrijvingen: 26 augustus 2026
- Aanbiedingstaal: Frans
- EU-financiering: Nee
- Inzendingsportaal: https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1834747
- Bron: TED en BOAMP
- Gerelateerde mededelingen: Dit is uitsluitend de huidige contractkennisgeving; eerdere kennisgevingen of correcties zijn niet opgenomen.
Klaar om dit soort aanbestedingen sneller te kwalificeren? Maak je gratis Hermix-account aan op https://hermix.com/sign-up/ en krijg toegang tot AI-gestuurde aanbestedingsanalyse, concurrentie-intelligentie en geautomatiseerde monitoring binnen de Europese openbare aanbestedingsmarkt van 2 biljoen euro.
Bevoegdheid en aanbestedingscontext
Het kopersprofiel toont 284 contracttoekenningen ter waarde van € 212 miljoen en 83 verlengingen ter waarde van € 132 miljoen. Binnen de relevante categorie zijn 133 vergelijkbare toekenningen geregistreerd ter waarde van € 176 miljoen en 23 vergelijkbare verlengingen ter waarde van € 97 miljoen. Er is één actieve aanbesteding ter waarde van € 2,2 miljoen in de bredere pijplijn, terwijl er geen vergelijkbare open aanbestedingen zijn vermeld.
De genoemde scope is beperkt tot lopend onderhoud. Leveranciers dienen de mogelijkheden daarom te beoordelen op basis van snelle levering en uitvoering van inkooporders, in plaats van op basis van vergunningsafhankelijke bouwprojecten.
Concurrentielandschap
De vergelijkbare gegevens over toegekende contracten zijn beperkt tot 10 zichtbare aannemers. SPIE voert de lijst aan met €12 miljoen verdeeld over vijf contracten. SEDICAM en ENTREPRISE DA CUNHA hebben elk €7,2 miljoen verdeeld over twee contracten, gevolgd door EUROBAT TCE GROUPE met €7 miljoen, CHARROIN TOITURES met €6,4 miljoen en ADB BATIMENT met €5,5 miljoen.
De overige zichtbare leveranciers zijn GROUPEMENT EDS TRAVAUX CONCEPT MANDATAIRE EDS met €4 miljoen, BABOLAT ELECTRICITE met €4 miljoen, ALLO LYON DEPANNAGE met €3 miljoen en LEGALLAIS met €428.000. De landgegevens schrijven €176 miljoen toe aan Frankrijk, verdeeld over 121 contracten, met een gemiddelde waarde van €1,5 miljoen.
Commerciële en procedurele signalen
De open procedure staat elke leverancier die aan de eisen voldoet toe om een bod in te dienen. Frans is de enige toegestane biedingstaal. De periode van 40 dagen tussen publicatie en de deadline geeft bieders voldoende tijd om zich voor te bereiden, hoewel bedrijven die op meerdere kavels inschrijven, afzonderlijke handelsdocumenten, leveringsplanningen en commerciële reacties moeten indienen.
De kavelindeling is de belangrijkste commerciële keuze. Kavel 2 heeft de hoogste formele waarde met € 6,8 miljoen, gevolgd door kavel 1 met € 3 miljoen en kavel 6 met € 2,6 miljoen. Gespecialiseerde bedrijven kunnen zich richten op één vakgebied, terwijl bredere aannemers een positie in meerdere kavels kunnen innemen, indien hun operationele capaciteit dit toelaat.
Strategische context en interpretatie
Het raamwerk is ontworpen voor terugkerende, routinematige werkzaamheden in plaats van één specifiek bouwproject. Daardoor verschuift de focus van de kwalificatie naar lokale responsiviteit, dekking door vakmensen, beschikbaarheid van arbeidskrachten en consistente uitvoering van alle inkooporders.
De zichtbare concurrentie bestaat uit een grote, landelijke aannemer voor technische diensten, aangevuld met regionale en gespecialiseerde bedrijven. Dit suggereert dat de selectie van de locatie en de bewezen vakbekwaamheid wellicht belangrijker zijn dan de omvang van het bedrijf op zich.
Hermix-gebruikers die deze aanbesteding analyseren, hebben binnen enkele minuten in plaats van uren direct toegang tot deze concurrentie-intelligente informatie, inclusief gedetailleerde aannemersprofielen, uitgavenpatronen van aanbestedende diensten en de volledige vernieuwingspijplijn.
Praktische inzichten voor inschrijvers
Voor wie deze aanbesteding geschikt is
- Franstalige gespecialiseerde aannemers die een of meer van de zes genoemde vakgebieden bestrijken.
- Aannemersbedrijf met een breed scala aan diensten en leveringscapaciteit in de Rhône-regio.
- Leveranciers met ervaring in routineonderhoud en inkooporderprocessen.
Kritische aandachtspunten
- Kies kavels op basis van bewezen handelscapaciteit en beschikbare arbeidskrachten.
- Bereid alle inzendingen in het Frans voor.
- Controleer de gedetailleerde gunningsmethodologie in de aanbestedingsdocumenten, aangezien de weging daarin niet is vermeld.
- Inzenden vóór 26 augustus 2026, 40 kalenderdagen na publicatie.
- Houd de voorgestelde werkzaamheden binnen de aangegeven grenzen van het reguliere onderhoud en vermijd projecten waarvoor een bouwvergunning nodig is.
Afsluiting
Deze aanbesteding biedt VILLE DE VAULX EN VELIN een gestructureerde aanpak voor routinewerkzaamheden in zes kernvakgebieden. Voor inschrijvers is de belangrijkste afweging of het gekozen perceel of de gekozen perceelcombinatie aansluit bij hun vakkennis, hun vermogen om in het Frans offertes in te dienen en hun lokale leveringscapaciteit.
Maak vandaag nog je gratis account aan op https://hermix.com/sign-up/ en win meer overheidsopdrachten met de datagestuurde aanpak die bedrijven helpt om consistent succesvol te zijn in B2G-verkoop in heel Europa.
