Bekijk volledige aanbestedingsgegevens: https://app.hermix.com/opportunities/00275447-2026
Een aanbesteding voor de infrastructuur van de wegen in Wallonië, bestaande uit zeven percelen ter waarde van €44,4 miljoen, combineert signalering, retroreflecterende systemen, fotovoltaïsche verlichting en laagspanningskasten in een korte opleveringsperiode van 12 maanden. Vijf dagen na de oorspronkelijke aankondiging is een correctie gepubliceerd.
De Waalse Financiering Complementaire Des Infrastructures Sofico heeft een open aanbesteding uitgeschreven voor elektromechanische werkzaamheden in het gehele Waalse strategische netwerk. Het contract omvat de levering van apparatuur en de uitvoering van installatiewerkzaamheden voor lichtsignalering, retroreflecterende bewegwijzering, fotovoltaïsche verlichting en laagspanningskasten voor apparatuur die niet bestemd is voor straatverlichting.
De aankondiging is om twee redenen opmerkelijk. Ten eerste is het contract opgedeeld in zeven percelen, terwijl elk perceel dezelfde waarde van € 44,4 miljoen heeft. Dit wijst op een gezamenlijk totaalbedrag volgens een raamovereenkomst, in plaats van zeven afzonderlijke budgetten. Ten tweede zijn er in Hermix momenteel geen historische gunningen, verlengingen of vergelijkbare openbare aanbestedingen voor deze opdrachtgever te vinden. Bieders zullen zich daarom meer moeten baseren op de actuele aanbestedingsvoorwaarden dan op eerdere gunningspatronen.
Overzicht van de kansen
- Aanbestedende dienst: WALLONNE FINANCIERING COMPLEMENTAIRE DES INFRASTRUCTURES SOCIETE WALLONNE DE SOFICO
- Type koper: Een orgaan dat wordt bestuurd door het publiek recht.
- Hoofdactiviteit: Algemene openbare diensten
- Referentienummer: SOFICO-O8.03.03-25-7051
- Document-ID: 00275447-2026 / e2529c70-5317-482f-8fa8-be361259214f / 2026/S 78-00275447
- Aanbestedingstitel: Elektromechanisch investeringscontract op het strategische netwerk
- Contact: contact@sofico.org, +32 4 231 67 00
- Omvang van het werk: Levering en installatie van lichtsignaleringssystemen, retroreflecterende bewegwijzering, fotovoltaïsche verlichting en laagspanningsverdeelkasten voor apparatuur anders dan openbare verlichting op regionale wegen, snelwegen, fietsroutes en andere openbare wegen die aansluiten op de weginfrastructuur in Wallonië.
- Kavelstructuur: Zeven kavels, allemaal met dezelfde referentiereeks en elk met dezelfde gepubliceerde kavelwaarde van €44.429.416,40.
- Kavel 1: SOFICO-O8.03.03-25-7051 – 1. Gepubliceerde waarde: €44.429.416,40. Plaats van uitvoering: België. Awardcriterium: Prijs.
- Perceel 2: SOFICO-O8.03.03-25-7051 – 2. Gepubliceerde waarde: €44.429.416,40. Plaats van uitvoering: België. Awardcriterium: Prijs.
- Kavel 3: SOFICO-O8.03.03-25-7051 – 3. Gepubliceerde waarde: €44.429.416,40. Plaats van uitvoering: België. Awardcriterium: Prijs.
- Kavel 4: SOFICO-O8.03.03-25-7051 – 4. Gepubliceerde waarde: €44.429.416,40. Plaats van uitvoering: België. Awardcriterium: Prijs.
- Kavel 5: SOFICO-O8.03.03-25-7051 – 5. Gepubliceerde waarde: €44.429.416,40. Plaats van uitvoering: België. Awardcriterium: Prijs.
- Kavel 6: SOFICO-O8.03.03-25-7051 – 6. Gepubliceerde waarde: €44.429.416,40. Plaats van uitvoering: België. Awardcriterium: Prijs.
- Lot 7: SOFICO-O8.03.03-25-7051 – 7. Gepubliceerde waarde: €44.429.416,40. Plaats van uitvoering: België. Awardcriterium: Prijs.
- Plaats van uitvoering: België
- Geschatte totale waarde: €44,429,416.40
- Type contract: Werken
- Contractduur: 12 maanden
- Type procedure: Open
- Gunningscriteria: Prijs
- Publicatiedatum: 22 april 2026
- Inleverdatum: 25 mei 2026
- Datum van opening van de aanbesteding: Niet vermeld
- Taalvereisten: Frans
- EU-financiering: Nee
- Financiële vereisten: Minimale jaaromzet over de laatste drie beschikbare boekjaren: € 3,5 miljoen exclusief btw voor één kavel, € 5,0 miljoen voor twee kavels en € 6,5 miljoen voor drie of meer kavels.
- Inzendingsportal Belgisch portaal voor openbare aanbestedingen
- Bron: TED en BOSA
- Gerelateerde berichten: Aankondiging van het contract gepubliceerd op 22 april 2026 en correctie gepubliceerd op 27 april 2026.
Klaar om dit soort aanbestedingen sneller te kwalificeren?
Maak je gratis Hermix-account aan op https://hermix.com/sign-up/ en krijg toegang tot AI-gestuurde aanbestedingsanalyse, concurrentie-intelligentie en geautomatiseerde monitoring binnen de Europese openbare aanbestedingsmarkt van 2 biljoen euro.
Bevoegdheid en aanbestedingscontext
De koper staat vermeld als een publiekrechtelijke entiteit en de hoofdactiviteit wordt omschreven als algemene openbare dienstverlening. De kennisgeving gaat niet verder dan dat, dus er is geen reden om een meer specifieke operationele beschrijving toe te voegen. Wat de kennisgeving wel duidelijk maakt, is het eigendom: de elektromechanische activa die onder het contract vallen, zijn eigendom van SOFICO en bevinden zich op het strategische netwerk in Wallonië.
De aanbesteding is praktisch en infrastructuurgericht. Het omvat de levering van apparatuur en installatiewerkzaamheden aan regionale wegen, snelwegen, fietsbruggen en andere openbare wegen die verbonden zijn met wegconstructies. Deze combinatie maakt het minder een eenvoudige leveringsopdracht en meer een implementatiecontract met een strakke planning voor uitvoering, integratie en uitrol in het veld.
De context van Hermix is ongebruikelijk schaars voor deze koper. De gegevens tonen momenteel nul vergelijkbare open aanbestedingen, nul open aanbestedingen in het algemeen, nul vergelijkbare verlengingen, nul verlengingen in het algemeen, nul vergelijkbare contracttoekenningen, nul contracttoekenningen in het algemeen, nul vergelijkbare voorafgaande kennisgevingen en nul voorafgaande kennisgevingen in het algemeen. De enige zinvolle bredere vergelijking is de aanwezigheid van 6.900 andere kopers met vergelijkbare projecten, met een gezamenlijke waarde van € 7,5 miljard. In de praktijk betekent dit dat bieders de marktcategorie als referentiepunt kunnen gebruiken, maar niet het zichtbare historische toekenningspatroon van deze koper op basis van de huidige gegevens.
Het gedeelte met gerelateerde mededelingen is hier belangrijker dan gebruikelijk. Het toont de oorspronkelijke aankondiging van het contract op 22 april 2026 en een correctie op 27 april 2026. Wanneer een correctie zo snel na publicatie verschijnt, moeten bieders ervan uitgaan dat ten minste een deel van het oorspronkelijke pakket is verduidelijkt of gecorrigeerd. Zij dienen de meest recente documenten te raadplegen alvorens prijsbepalingen, aannames over naleving of kavelstrategie te bepalen.
- Vergelijkbare openbare aanbestedingen: 0, waarde €0
- Alle openstaande aanbestedingen: 0, waarde €0
- Vergelijkbare verlengingen: 0, waarde €0
- Alle verlengingen: 0, waarde €0
- Vergelijkbare contracttoekenningen: 0, waarde €0
- Alle contractgunningen: 0, waarde €0
- Andere kopers met vergelijkbare projecten: 6.900 euro, waarde €7,5 miljard
- Vergelijkbare eerdere kennisgevingen: 0, waarde €0
- Alle eerdere kennisgevingen: 0, waarde €0
Concurrentielandschap
Er is geen tabel met winnaars van vergelijkbare contracten in het huidige overzicht. Daardoor is het niet mogelijk om de gebruikelijke, vaak terugkerende leveranciers te noemen, en is er ook geen zichtbare tabel met landen voor historische contractanten. Voor inschrijvers is de implicatie duidelijk: deze kans moet primair worden beoordeeld op basis van de aanbestedingsprocedure, de leveringscapaciteit en de door de opdrachtgever gestelde financiële drempels, in plaats van op basis van een overzicht van eerdere contracttoekenningen.
Dat betekent niet dat de markt leeg is. De context laat zien dat er 6.900 andere kopers zijn met vergelijkbare projecten ter waarde van € 7,5 miljard, wat bevestigt dat elektromechanische weginfrastructuurwerken een actieve categorie blijven. Het betekent alleen dat de specifieke historische gegevens van kopers ontbreken in de zichtbare dataset. Voor nieuwkomers kan dat twee kanten op werken. Enerzijds is er minder bewijs van gevestigde spelers. Anderzijds is er minder openbaar inzicht in welk commercieel profiel hier eerder succesvol is geweest.
In categorieën als deze komt het concurrentievoordeel doorgaans voort uit mobilisatiecapaciteit, installatiekwaliteit, documentatiediscipline en het vermogen om verspreide interventies in het wegennet veilig te beheren. Aangezien het gepubliceerde gunningscriterium simpelweg de prijs is, zullen de meest geloofwaardige bieders waarschijnlijk degenen zijn die hun winstmarge kunnen beschermen en tegelijkertijd de coördinatiecomplexiteit over meerdere soorten infrastructuur en locaties aankunnen.
Commerciële en procedurele signalen
Het eerste signaal is het patroon van de lotwaarde. Alle zeven kavels worden weergegeven voor exact € 44.429.416,40, wat ook de vermelde geschatte totale waarde van de procedure is. Dit strookt niet met zeven afzonderlijke, optelbare kavelbudgetten. Het is aannemelijker dat de gepubliceerde kavelbedragen het gezamenlijke totaalbedrag voor de aanbesteding weergeven, in plaats van afzonderlijke bedragen per kavel. Bieders dienen het commerciële pakket nog steeds te controleren, maar de gepubliceerde aankondiging wijst duidelijk in die richting.
Het tweede signaal is de drempel voor financiële draagkracht.. De koper heeft de jaarlijkse omzetvereisten gekoppeld aan het aantal kavels dat een bieder wil verwerven. Het minimumbedrag is € 3,5 miljoen exclusief btw voor één kavel, € 5,0 miljoen voor twee kavels en € 6,5 miljoen voor drie of meer kavels. Dit mechanisme heeft twee voordelen tegelijk. Het filtert op economische weerbaarheid en het geeft leveranciers een directe reden om zorgvuldig na te denken over het aantal kavels waarop ze willen inschrijven.
Het derde signaal is taal. Offertes moeten in het Frans worden ingediend. Bij een aanbesteding voor infrastructuurprojecten in België is dat een serieuze concurrentiefactor. Leveranciers die niet in het Frans kunnen bieden, of die geen operationele teams hebben die vloeiend in het Frans kunnen werken aan technische en contractuele documentatie, zullen direct op weerstand stuiten.
Het vierde signaal is tijd. De aankondiging werd gepubliceerd op 22 april 2026 en de deadline valt op 25 mei 2026, wat een indieningsperiode van 33 dagen oplevert. Dat is werkbaar, maar niet ruim voor een aanbesteding van zeven percelen, waarbij bieders mogelijk hun dekking per perceel, bewijsmateriaal voor de overdracht, technische leveringsplanning en beoordeling van correcties moeten afstemmen. Wie te laat inschrijft, zal die tijdsdruk snel voelen.
Tot slot is de procedure openbaar en is de prijs het belangrijkste toekenningscriterium. Een open procedure verlaagt de drempel voor deelname in vergelijking met een vooraf geselecteerd veld, maar een evaluatie uitsluitend op basis van prijs werkt juist averechts. De commerciële uitdaging is niet alleen om goedkoop te zijn. Het is om goedkoop te zijn zonder de complexiteit van de aanleg van wegennet, zonnepanelen, laagspanningssystemen, retroreflecterende elementen en lichtsignalering in één project te onderschatten.
Strategische context en interpretatie
Deze aanbesteding lijkt eerder een pakket voor netwerkmodernisering dan een aankoop van één enkele technologie. De lijst met activa omvat signalerings-, verlichtings- en stroomvoorzieningscomponenten, en het geografische gebied bestrijkt het gehele strategische Waalse netwerk. Deze combinatie suggereert een koper die op zoek is naar een consistente uitrol en controle over een breed operationeel gebied, en niet naar een specialistische interventie op één geïsoleerde locatie.
Het ontbreken van zichtbare historische toekenningen is belangrijk. Het voorkomt gemakkelijke conclusies over zittende spelers, maar verhoogt ook de waarde van een zorgvuldige analyse van de documenten. Waar de markthistorie schaars is, wordt de actuele aankondiging het belangrijkste signaal. In dit geval zijn de belangrijkste signalen: de gedeelde totale waarde over de verschillende kavels, een waardering op basis van alleen de prijs, een taalbarrière (Frans) en oplopende omzetdrempels gekoppeld aan het aantal kavels.
De correctie voegt een extra strategische laag toe. Wanneer een koper de kennisgeving binnen enkele dagen corrigeert, beschouwen gedisciplineerde bieders dit niet als een administratieve voetnoot. Ze beschouwen het als onderdeel van het commerciële dossier. Elke bieder die zijn prijs baseert op de eerste versie zonder de gecorrigeerde versie te controleren, riskeert inspanningen te leveren op basis van een documentenset die niet langer bepalend is voor de aanbesteding.
De structuur met zeven kavels biedt ook ruimte voor verschillende biedstrategieën. Sommige bedrijven kiezen mogelijk voor een gerichte strategie en richten zich op één of twee kavels om binnen een lagere omloopsnelheid te blijven. Grotere spelers zien wellicht de meerwaarde van een bredere dekking als ze aan de hogere drempel kunnen voldoen en de leveringskosten kunnen dragen. Die beslissing moet gebaseerd zijn op de praktische uitvoerbaarheid, niet alleen op de vraag naar leveringen.
Hermix-gebruikers die deze aanbesteding analyseren, hebben binnen enkele minuten in plaats van uren direct toegang tot deze concurrentie-informatie, inclusief gedetailleerde profielen van aannemers, uitgavenpatronen van de overheid en de volledige verlengingsplanning. In een geval als dit, waar er weinig historische gegevens over de opdrachtgever beschikbaar zijn, is die bredere vergelijkingslaag des te nuttiger voor het nemen van een beslissing over de bieding.
Praktische inzichten voor inschrijvers
Voor wie deze aanbesteding geschikt is
- Aannemers in de civiele en elektromechanische infrastructuur die de levering van apparatuur kunnen combineren met installatiewerkzaamheden op het netwerk in heel België.
- Leveranciers met een geloofwaardige Franstalige offertecapaciteit en een gedisciplineerde contractafhandeling op het gebied van technische documentatie, coördinatie en uitvoering op locatie.
- Bedrijven die kunnen aantonen dat ze voor één perceel minimaal € 3,5 miljoen aan jaaromzet exclusief btw hebben, of een hogere drempel als ze meerdere percelen nastreven.
- Aanbieders die zich prettig voelen bij prijsgedreven concurrentie, waarbij margebeheersing afhangt van een nauwkeurige afbakening en zorgvuldige interpretatie van het commerciële pakket.
Kritische aandachtspunten
- Beschouw de zeven herhaalde partijwaarden als een gezamenlijk totaalsignaal en controleer vervolgens de partijeconomie in de meest recente inkoopdocumenten voordat de definitieve prijs wordt vastgesteld.
- Lees de correctie en het meest recente aanbestedingspakket voordat u serieus aan de aanbesteding begint. De correctie werd gepubliceerd op 27 april 2026, vijf dagen na de oorspronkelijke aankondiging.
- Plan op basis van de financiële draagkrachtdrempels: € 3,5 miljoen exclusief btw voor één kavel, € 5,0 miljoen voor twee kavels en € 6,5 miljoen voor drie of meer kavels.
- Stel de offerte op in het Frans. De taalvereiste is expliciet en moet worden beschouwd als een strikte nalevingsvoorwaarde, niet als een vrijblijvende voorkeur.
- Een evaluatie die zich uitsluitend op de prijs richt, laat weinig ruimte voor correctie van onjuiste aannames. Daarom moeten de logistiek op locatie, de installatievolgorde en de omvang van de apparatuur nauwkeurig worden begroot.
- De indieningsperiode bedraagt 33 kalenderdagen vanaf de publicatie tot de deadline. Vroege beoordeling van documenten en interne toewijzing van biedingen zijn daarom belangrijk.
Afsluiting
Dit is een belangrijke kans voor de infrastructuur in Wallonië, omdat het zeven percelen omvat, met een gepubliceerd totaalbedrag van € 44,4 miljoen en een correctie die bijna onmiddellijk na de publicatie van de aankondiging is uitgegeven. Zelfs zonder zichtbare historische gunningen in de huidige archieven, bieden de aanbestedingsvoorwaarden op zich al voldoende informatie om de geschiktheid van de bieders, hun ambities en het commerciële risico te beoordelen.
Gestructureerde analyse is hier nuttig omdat de titel eenvoudiger lijkt dan de details doen vermoeden. Gedeelde lotwaarden, omzetdrempels per lotgrootte, indiening in het Frans en een live correctiesysteem hebben allemaal invloed op de kwalificatie. Maak vandaag nog uw gratis account aan op https://hermix.com/sign-up/ en win meer overheidscontracten met de datagedreven aanpak die bedrijven helpt consistent succes te behalen in B2G-verkoop in heel Europa.
